top of page

En İyi Profesyonel Koçlar ile Çalışın!

Image-empty-state.png
  • Instagram
  • LinkedIn

Hizmetleri İncele

Video Tanıtım

Müşteri & Referans Yorumları

Çağrı Bülbül ile paylaştığım seanslar çok keyifliydi.Kendisine söz ettiğim ve kendi dünyamda içinden çıkamadığımı düşündüğüm konular ve durumlar oldu.Çağrı Bey müthiş bir dinleyici olmakla beraber, karmaşık hale getirdiğim noktalarda, sohbet içinde hiç hissettirmeden bu konuları sorgulamama yardımcı oldu.
İçinde bulunduğum konu ve durumları daha net görebilmemi sağladı.

Çağrı Bülbül

Profesyonel Koç

16 yıldır ulusal ve uluslararası firmalarda satış alanında çalışıyorum. Hali hazırda 3M Türkiye Distribütörü olan BESTEK firmasında satış müdürlüğü yapıyorum. 8 kişilik bir satış ekibi yönetiyorum ve şirketin ciro, karlılık, P&L, fiyatlandırma, stok yönetimi, tanıtım & pazarlama ve tedarikçi-müşteri ilişkilerinden sorumluyum.Bununla birlikte Gotogemba Türkiye bünyesinde profesyonel koç ve eğitmen olarak hizmet sunmaktayım.

Son 1 senedir kariyerime koçluk ve satış eğitmenliğini de dahil ettim. ~100 saatlik koçluk ve 30 saatlik satış eğitmenliği tecrübem var. Bu alanda daha aktif olma vizyonu ile ICF’ten unvan aldım ve ACC (Associate Certified Coach) olarak danışanlarıma uluslararası standartlar ve etik kurallar çerçevesinde yardımcı oluyorum.
Ayrıca, HOH Koçluk Okulu Projesi kapsamında STEP UP Koçluk projesinde yer alıyorum.

ICF’in gönüllü koçluk projesinde yer alıyorum. Bu kapsamında, Türkiye Soroptimist Kulüpleri Federasyonu üyesi genç kızlarımıza koçluk desteği vermekteyim.

Bilgilerim

İşletme Adı:

Çağrı Bülbül

Şehir:

Ankara

Eğitim:

Bilkent Üniversitesi, Executive MBA

İş Deneyimi:

15+ Yıl

Çalıştığı İşletmeler:

Türkiye Petrolleri, Tesa Tape, 3M, Bestek

İletişim

Gizli

Profesyonel Koçluk & Mentorluk

Koçluk Deneyimi:

2020'den beri

Mentorluk Deneyimi:

2012' den beri

Hizmetleri İnceleyin veya Satı Alın

Profesyonel Koçluk

Hizmetleri İncele

Satış Koçluğu

Yorum2

Galerim

bottom of page