top of page

En İyi Profesyonel Koçlar ile Çalışın!

Image-empty-state.png
  • Instagram
  • LinkedIn

Hizmetleri İncele

Video Tanıtım

Müşteri & Referans Yorumları

Duygu ile yaptığımız takım koçluğu seansı bize takım olmanın değerini bir kez daha gösterdi. Günlük tempomuzda üzerinde düşünmeye fırsat bulamadığımız, hedeflerimizin de ötesinde olan, amaç ve vizyonumuzu oluşturduk; takım olarak bu vizyonu hayata geçirmek için gereken istek, güç ve hareketi yakaladık.

Hayatımın her alanına dokunan, her parçamı büyük bir özen ve anlayışla bir araya getiren bir yolculuk oldu.

Kendimle ilişkimden başlayarak pek çok şey dönüşmeye başladı.Bu dönüşümle birlikte, kendimi hayallerimi gerçekleştirmek konusunda daha cesur hissediyorum ve kendi yolumda güvenle ilerliyorum

Duygu Özkarabıyık

Profesyonel Koç

Hacettepe Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünde lisans, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Eğitimde İnsan Kaynakları Geliştirme bölümünde yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Ağırlıklı olarak İnsan Kaynaklarında devam eden 16 yıllık kurumsal deneyimin son 4 yılında Eğitim & Gelişim alanında kişisel ve organizasyonel dönüşüme odaklandım.

Bireysel ve Takım Koçluğu seansları ile bu dönüşüme hizmet edecek Duygusal Zekâ, Empati, Dayanıklılık ve Mindfulness başlıkları altında zihinsel ve duygusal beceri odaklı eğitim programları tasarlıyor ve sunuyorum. Diğer yandan; doyumlu ve anlamlı bir hayat yaşamak, sınırlarımı genişletmek ve potansiyelimi ortaya koyabilmek adına kişisel yolculuğum büyük bir iştahla devam ediyor. 2012 yılından beri dünyanın çeşitli yerlerinde meditasyon ve terapi eğitimlerine katılıyor; bu deneyimleri kurumsal hayatın dinamikleriyle harmanlıyor; bireylere topluluklara ve kurumlara “katkı” sağlamayı hayatımın merkezine koyuyorum. Bu katkıyı özgün ve özgür, kendi gücüyle temas halinde, besleyici bağlar geliştirebilen ve potansiyelini yaşamının yollarını inşa edebilen birey ve topluluklar olma yolunda sağlamaya devam ediyorum.

Bireysel Koçluk ve Takım Koçluğu seanslarımda uluslararası klasik koçluk tekniklerinin yanı sıra ORSC prensip ve araçları; Şiddetsiz İletişim empati yaklaşımı ve Mindfulness tekniklerini kullanarak bütünsel dönüşüme odaklanıyorum.

Bilgilerim

İşletme Adı:

Gotogemba Türkiye

Şehir:

İstanbul

Eğitim:

METU, HR Development

İş Deneyimi:

15+ Yıl

Çalıştığı İşletmeler:

Vodafone, Vakıfbank

İletişim

Gizli

Profesyonel Koçluk & Mentorluk

Koçluk Deneyimi:

2018' den beri

Mentorluk Deneyimi:

2018' den beri

Hizmetleri İnceleyin veya Satı Alın

Bire Bir Koçluk

Hizmetleri İncele

Yönetici Koçluğu

Takım Koçluğu

Yorum2

Galerim

bottom of page