top of page

En İyi Profesyonel Koçlar ile Çalışın!

Image-empty-state.png
  • Instagram
  • LinkedIn

Hizmetleri İncele

Video Tanıtım

Müşteri & Referans Yorumları

Sevgili Gülcan Akmaz’ın iş hayatındaki profesyonel geçmişi ve insan ilişkilerindeki tecrübesi, kendisiyle yürüttüğüm Koçluk Programının; pozitif odaklı, farkındalığı yüksek, keşfedici ve yol gösterici bir süreçte ilerlemesine katkı sağladı.

Gülcan Hanım hakkında en etkilendiğim şey danışanından edindiği bilgiyi hızlı bir şekilde özümsemesi ve bu bilgi ışığında yönelttiği doğru soru ve metotlarla çözüme ulaştırması olmuştur.

Gülcan Hanım’la verimli ve yüksek performanslı bir çalışmada yer aldığım için kendimi şanslı hissediyorum.

Merhabalar Gülcan hanım, disiplinli, özverili aynı zamanda bir o kadar da sıcakkanlı yaklaşımlarınızla hayatımın temel taşlarına dokunup, hassasiyetinizle ve ilginizle her sorunuma çözüm bulmaya çalıştığınız için çok teşekkür ederim.

Hayatıma bundan sonraki süreçte sağladığınız katkılar ve bu süreçteki emeğiniz için de ayrıca çok teşekkür ederim. Mükemmel bir görüşme süreçi olduğunu düşünüyorum.

Emeğiniz ve tüm katkılarınız için teşekkürlerimi sunuyorum.
Sağlıklı günler dilerim.

Gulcan Akmaz

Profesyonel Koç

Dokuz Eylül Üniversitesi “İşletme bölümü” mezunu olup, yine Dokuz Eylül Üniversitesi “İnsan Kaynakları” programı üzerine yüksek lisansımı tamamladım. 18 yıl kurumsal hayatta İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalıştım. 2018 yılı Aralık ayında ayrılma kararı alıp, artık kendi yaşam amacımı gerçekleştirmek için 2019 yılında ICF Akredite ID Coaching çatısı adı altında İzmir Profesyonel Koçluk Akademisinden koçluk eğitimlerimi aldım (185 saat). Ünvanlanma için 10 saat mentörlük alarak, 2020 Aralık ayında ICF den ACC ünvanımı almış bulunmaktayım. Bunun yanısıra Konak da küçük bir ofisim bulunmaktadır. Ama şuan covid 19 nedeniyle tüm çalışmalarıma online olarak devam etmekteyim. Koçluk eğitimlerimi tamamladıktan sonra EMCC “En iyi öğretmenim”, Step-Up “Hızlandıran Koçluk”, Peryön “Bu yaz birlikteyiz”, “Pusulam”, Ege Üniversitesi “Kariyer Meleklerim”, Step-Up “Yönetici Koçluğu”, Sen Ol Diye-Arel Üniversitesinin “Güçlü gelecek” gönüllü projelerinde yer almış bulunmaktayım. Ayrıca Reiki Master ve EFT uygulayıcısı sertifikalarımı da almış bulunmaktayım.

Bilgilerim

İşletme Adı:

Frekans Akademi

Şehir:

İzmir

Eğitim:

DEU İşletme - İnsan Kaynakları Yönetimi

İş Deneyimi:

10+ Yıl

Çalıştığı İşletmeler:

Tariş, IZBAN, Arkas Holding

İletişim

Gizli

Profesyonel Koçluk & Mentorluk

Koçluk Deneyimi:

2019' dan beri

Mentorluk Deneyimi:

2019' dan beri

Hizmetleri İnceleyin veya Satı Alın

Profesyonel Koçluk

Hizmetleri İncele

Yorum2

Galerim

bottom of page