top of page

En İyi Profesyonel Koçlar ile Çalışın!

Image-empty-state.png
  • Instagram
  • LinkedIn

Hizmetleri İncele

Video Tanıtım

Müşteri & Referans Yorumları

Sevgili Nurşen ; senden aldığım koçluk hizmetinde konulara yaklaşımın ve sorduğun yerinde sorular ile yeni farkındalıklar oluşturmama güzel katkılar sağladın.

Kendi hayatıma ilişkim kararlarımı yeniden gözden geçirmeme vesile oldun.

Güzel bir yolculuk idi , kendi adıma çok keyif aldım.

Tekrar teşekkür ederim.

Hayatı algılarken, dünyamızda yaratımlarımızın gerçekçiliğini sorgularken düşüncelerimde oluşan karmaşık soruları bir anda planlamama yardımcı olan özel bir yetenek.

Koçluğun teknik adımlarının daha da ötesinde, insanın varoluşsal sürecinin anlamının farkındalığına ulaştırabilen kişi Nurşen.

Kendine yüklenmeden, kendini severek nasıl hayatta kalınır ve nasıl akışta planlar uygulanır noktasında muhteşem bir yol arkadaşı.

Hem bireysel hem de kurumsal çalışmalarda koçluğu bir oyun şeklinde sunarak hayatlarımızın içine kolaylıkla entegre edebilen kişidir Nurşen.

Nurşen Agathe Ergün

Profesyonel Koç

İzmir doğumlu olan Nurşen Agathe ERGÜN, lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünü tamamlamıştır.

2002 yılında Birmingham Üniversitesi Uluslararası Çalışmalar alanında yüksek lisansını tamamlamış olup sonrasında uluslararası organizasyonlar, kurumlar ve derneklerde proje koordinatörü olarak Kanada, Belçika ve Fransa’da kariyerinde ilerlemiştir.

2013 yılında kariyerine profesyonel koçluk, eğitim tasarım ve iş geliştirme alanında yön vermek için ülkesine dönmüştür. Points of You® Koçluk araçlarıyla 2016 Mayıs’ta tanıştıktan itibaren, her yaştan kişinin eğlenerek, ilham alarak oynayacağı, kendilerine önemli sorular soracakları bu eşsiz oyun ile “iyilik yap iyilik bul” hayalini gerçekleştirmektedir.

Nurşen Agathe ERGÜN, yaratıcı iş birlikleriyle yapılandırılmış çözüm ortaklıkları ile bireysel ve kurumsal gelişim odaklı profesyonel koçluklar, tasarımlar, eğitimler, atölyeler, programlar, organizasyonları tutkuyla, sevgiyle, cesaretle, tecrübeyle ve her gün yeniden öğrenerek yapmaktadır.

Bilgilerim

İşletme Adı:

PLUS THREE “dream your way”

Şehir:

İzmir

Eğitim:

Uludağ Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler

İş Deneyimi:

15+ Yıl

Çalıştığı İşletmeler:

Lavisio Kurumsal Gelişim Merkezi

İletişim

Gizli

Profesyonel Koçluk & Mentorluk

Koçluk Deneyimi:

2012' den beri

Mentorluk Deneyimi:

-

Hizmetleri İnceleyin veya Satı Alın

Bire Bir Koçluk

Hizmetleri İncele

Yönetici Koçluğu

Takım Koçluğu

Yorum2

Galerim

bottom of page